MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13989190
nr 1398 9190
Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Model Eva.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:30:29
19/5 17:12:18
1.500 kr
24/5 17:13:35